FIBO 2018 – JUMPit !

Co to FIBO ?

Część z Was może nie mieć zielonego pojęcia, co kryje się za tym terminem. Dlatego, krótko wprowadzę Was w temat. Otóż, są to największe międzynarodowe targi branży #fitness (pokazy lekcji, zajecia fitness, odzież, szkoły fitness , tańca itp) oraz #silownia (sprzęt treningowy, medyczny, usługi,wyposażenia, odżywki itp) oraz #zdrowia . Czyli to co najlepsze w jednym miejscu, a dokładnie w Kolonii (Niemcy).

W tym roku wypadło 12-15 kwiecień. I pierwszy raz FIRMA JUMPit miała okazję się zaprezentować na tych targach! Oddelegowane zostały trzy osoby z teamu i jak wiecie w tym ja! Za co dziękuję, bo dla mnie to również był debiut 🙂

Ogrom imprezy, był szokiem!

Nie tyle co pierwszego dnia i drugiego, co w Sobotę czułam ATMOSFERĘ skali europejskiej! Ilość ludzi chodzących, zwiedzających była GIGANTYCZNA! Ilość samych wystawców to ok 1130 firm. Notowania wskazują że targi odwiedziło UWAGA – 143 000 osób!

JUMPit team na scenie międzynarodowej

Brzmi Pięknie, co? Bo to jest piękne! Każdego dnia prezentowaliśmy się na scenie w hali 4.1 ! I każdego dnia JUMPit miał zajęte trampoliny i mnóstwo widzów! Nasze pokazy trwały około 15 minut, prezentowałyśmy każdego dnia inną prezentacje 🙂 Byliśmy jedną z czterech szkół fitness na trampolinie. Nasza konkurencja to Słowacja, Czechy oraz Niemcy. Powiem Wam szczerze, że nasze krótkie pokazy lekcji wypadły na tyle dobrze, że niemieckie instruktorki fitness chciały koniecznie do Nas przyjść na szkolenie. I to był bardzo duży komplement dla Nas. Jeśli chodzi o konkurencje to osobiście nie czułam niezdrowej i prymitywnej rywalizacji. Instruktorki z innych szkół uśmiechały się i były serdeczne. Co szalenie mnie jeszcze cieszy to hmm… nie odbierzcie tego zarozumiale, ale absolutnie w moim odczuciu nasza szkoła nie odstawała od innych! Byliśmy SERIO atrakcyjni dla zwiedzających, ludzie podchodzili pytali, oglądali lekcje, nagrywali i sami brali udział w pokazach. Nasz trening różni się od innych szkół, jako jedyni skaczemy bez obuwia, a w skarpetkach JUMPit! Nasz program lekcyjny jest naprawdę bardzo dobrze przygotowany, spójny i racjonalny! Lekcja jest zgodna, przemyślana i logiczna! Myślę, że te targi były ogromnym sukcesem naszej marki.

Move it, shape it, jump it!

Powiem Wam, że praca jako prezenter to chyba najlepsze co może się przydarzyć instruktorowi! Emocje! Energia! Atmosfera, która panuje przed lekcjami, w trakcie i po jest nie do opisania! Do tego jeśli masz fajny team, to możesz wszystko! Czujesz się jakbyś unosił się nad ziemią 😉 Co jest najcudowniejsze to to, że ludzie tworzą tą niesamowitą moc <3 To dzięki uczestnikom zajęć to wszystko jest tak wspaniałe ! Wasz uśmiech to dla Nas instruktorów, trenerów i prezenterów – poczucie, że jesteśmy w dobrym miejscu!

Te targi dodały mi jeszcze więcej motywacji do działania i do pracy nad sobą! Czuję potrzebę nowości i wspólnie z JUMPit już niedługo WAS zaskoczymy ! Obserwujcie mój profil i obserwujcie JUMPit, bo będzie gorąco!

Czy warto pojechać na FIBO?!

I tutaj ciężko mi Wam doradzić jeśli chodzi o zajęcia fitness i inspiracje, ponieważ byłam tam w „pracy” (chociaż dla mnie to przyjemność) i niekoniecznie mogłam sobie pozwolić by uczestniczyć na lekcjach. Ja ze swojej strony jeśli chodzi o trampoliny, to naprawdę przekonałam się jak DOBRY jest Nasz team i jak DOBRZE wypadamy na scenie miedzynarodowej! <3 Fanatycy kulturystyki oraz siłowni z pewnością otrzymacie tam dawkę pozytywnej energii i motywacji! Firmy przygotowują super show na stoiskach i ściągają naprawdę pierwszorzędne gwiazdy FITNESS! Ja widziałam moje największe motywacje instagrama i utwierdziłam się, że są jeszcze lepsze na żywo! Firmy odzieżowe przygotowują ogromną ilość promocji na swoje kolekcje! Firmy typu nike, puma, reebok, womens best i inne czekają tam z ogromną ilością nowości, konkursów itp. Aczkolwiek smutno mi było, bo polowałam na swoje pierwsze gymsharki o których marzę 😉 Nawet poświęciłabym moje ostatnie eurasy na nie! 😉 Ale trudno pocieszyłam się primarkiem <3 #shoppingismycardio ! Myślę, że fanatycy branży, odnaleźliby się tam i w porównaniu do targów w PL, mogliby się zaskoczyć ilością ludzi, wielkością imprezy i prezentacją stoisk! Ja zawsze marzyłam by się tam wybrać i to mi się udało, dodatkowo jako prezenter! Osobiście poleciłabym taki wyjazd, by przekonać się jak wyglądają tego typu targi poza granicami PL.

EURO – „fak”

Oj jak boli, oj jak boli! Zarabiasz w złotówkach, a wydajesz euro! „Fak” no jeśli jedziecie tam na własną rękę to koszta mogą być porównywalne do wycieczki typu Last! Na samo jedzenie, żeby nie robić z siebie „dziada” to na 4 dni około 500 eur. Nocleg minimum 3 dni to od 100 eur za dobę i do tego koszta dojazdu (samochodem około 10h z Łodzi), więc sumuje Nam się ciekawa kwota. Do tego bilet na FIBO czterodniowy! Więc nie jest to tania sprawa dla „złotówki” ! 😉 Ale jak wiecie wszystkie szkolenia, eventy, maratony i warsztaty kosztują. Bez tego nie jesteśmy w stanie się rozwinąć!

 

NAJBLIŻSZE PLANY :

Kochani już za chwilę widzimy się na targach Go Active Show w Warszawie – 18-20 MAJ! Tam będzie REKORD GUINNESSA w skakaniu na trampolinie, ale nie tylko! Czeka Nas również lekcja, którą prowadzę wspólnie z dwiema osobami z teamu! START 20 Maj o godzinie 10.00! To jest naprawdę duże wydarzenie! MUSISZ TAM BYĆ Z NAMI! WSPÓLNIE POKONAMY REKORD!!!

Kolejna prestiżowa impreza to Eu4ya 2018! Ta impreza fitness’owa odbywa się w Poznaniu! Jest to dwunasta edycja, lecz pierwsza z TIGUAREM! Internet trzęsie i zapowiada super EDYCJE! Myślę, że każdy instruktor musi się tam pojawić !!! 25-27 MAJ – International PT & Fitness Convention – EU4YA by tiguar odbędzie się na terenie MTP. Międzynarodowe Targi Poznańskie są położone przy ul. Głogowskiej 14, w centrum Poznania. Cały plan znajdziecie na stronie!

DO ZOBACZENIA KOCHANI!

 

ZOSTAW KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.