IDEALNA SYLWETKA, jak ją ZDOBYĆ ?!

Oczywiście ciężką pracą ! Jak dobrze wiemy nic samo się nie zrobi 😉 Banalne ale prawdziwe. Uwierzcie mi że możemy bardzo zmienić swoje ciało jeśli tylko chcemy. Jeżeli jesteś zmotywowana nie ważne co jest tego powodem to zacznij działać TU I TERAZ ! Nie przekładaj z myślą zacznę od jutra, bo jutro zmienia się w pojutrze, następnie w kolejny miesiąc i rok. A wiadomo im prędzej zaczniesz tym szybciej osiągniesz efekty !

Co zrobić by osiągnąć efekty ? Przede wszystkim regularność! W treningach jak i w posiłkach. Określ ile razy chcesz ćwiczyć w tygodniu i działaj. ZAWSZE BĘDZIE efekt! Jeśli faktycznie się przykładasz i regularnie trenujesz zobaczysz zmianę !

Zmiany bez diety? Oczywiście jeśli będziemy jeść nieregularnie i śmieciowe żarcie to będą jakieś efekty lecz wiadomo że małe bądź prawie niewidoczne, a przecież tego nie chcemy. Może zacznę tutaj od tego, że nienawidzę słowa dieta ;/ Rany odechciewa się od razu wszystkiego! Zdecydowanie lepiej brzmi REGULARNE jedzenie zdrowych POSIŁKÓW. Zamiast jeść jakieś fatalne rzeczy z marketów (paczkowane jedzenie do podgrzania) czy inne przetworzone produkty warto poświęcić godzinkę i przygotować sobie coś wcześniej.

Zamieniaj fat na fit! Mówię tutaj o takich manewrach jak rezygnowanie ze słodyczy i organizowaniu sobie samemu jakiś owsianych ciasteczek, batonów które pieczemy sami czy puddingów z kaszy manny i innych. Zamień np. kawę z mlekiem na czarną lub z kokosowym bądź sojowym. Pij więcej wody (stary ale prawdziwe) najlepiej pić właśnie wodę! Ja już przestałam pić jakiekolwiek herbatki (serio rzadko) czysta woda najlepszy sposób na nawodnienie! Może chcesz coś pochrupać? Przygotuj sobie np. owoce pokrojone do pojemniczka bądź warzywa! Zrezygnuj całkiem z cukru i soli! Użyj ksylitolu lub pieprzu!

Nie wiem jak ćwiczyć? Poszukaj odpowiedniego trenera, który Ci pokaże plan treningowy a dalej idź sama. Lub skorzystaj z usług fitness klubów bo zajęć jest naprawdę mnóstwo.

Nie mam teraz pieniędzy na karnet? Ok! To normalne, że masz gorszy miesiąc i finansowo musisz wybrać mniejsze zło. Ubierz dresy i idź pobiegaj! Zrzucisz stres i uwolnisz endorfiny problem braku finansów będzie lżejszy 😉 Odpal YouTube i np. mój filmik z ćwiczeniami 😉 Trenować możesz też w domowych warunkach !

Nie mam czasu?! Otwórz kalendarz i zobacz ile masz wolnych godzin, które możesz wykorzystać na aktywność fizyczną zamiast siedzieć przed telewizorem 😉 Nie ma czegoś takiego jak nie mam czasu! Doba ma 24 godziny  i jestem pewna, że na trening trzy razy w tygodniu zagospodarujesz czas!

 

 

NO WIĘC TERAZ JUŻ NIE MASZ ARGUMENTÓW 😉 Trzymam za Ciebie kciuki POWODZENIA ! 

 

 

 

4 komentarze

 • Beti

  Jesteś najlepszym przykładem że można osiągnąć więcej i więcej ?

  • romafit

   Dziękuje 😉 Spełniam marzenia i jeszcze trochę ich jest <3

 • Kinga

  Świetna stronka i blog. Na pewno będę zaglądać:)
  Pozdrawiam :):):)

  • romafit

   Cieszę się i ZAPRASZAM 🙂

ZOSTAW KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.