Mój weekend, czyli NAUKA !

 

SZKOLENIE TRENERA PERSONALNEGO

Trenuje na siłowni bardzo długo więc nigdy nie była mi obca. Mam też duże doświadczenie, które przetestowałam na sobie i moim zdaniem nie ma nic lepszego od przekonania się na własnej skórze. To nie jest moje pierwsze szkolenie TP, ale zdecydowanie o wiele bardziej prestiżowe i profesjonalne 😉  Po ukończeniu szkolenia otrzymuję papiery z międzynarodową akredytacją REPs POLSKA oraz EREPS. Dzięki temu moje kwalifikacje są rozpoznawalne prawie na całym świecie, co lepsze jako jedyna szkoła w Polsce posiadają te dwa certyfikaty 😉 Ale! To nie jest tak proste jak myślicie, ponieważ muszę ukończyć szkolenie egzaminem, a właściwie dwoma teoretycznym oraz praktycznym z minimum 80% wiedzą ze szkolenia ! Jak widzicie nie jest łatwo i to też duży plus. Cały program szkolenia zapowiada się bardzo ciekawie, więc jestem bardzo podekscytowana ! Trzymajcie kciuki za mnie! 😉

LUBIĘ SIĘ UCZYĆ

Jestem otwarta na nową wiedzę! Nie jestem typem osoby która zamyka się na swoje poglądy treningowe i nie chce się udoskonalić. Nikt nie ma monopolu na wiedzę, a metod i technik jest bardzo wiele, nie trzeba się zamykać na określony schemat 😉 Dlatego z chęcią wzięłam udział w tym szkoleniu, ale nie tylko! Staram się być profesjonalistką, a za tym idzie ROZWÓJ! Bez tego stoimy w miejscu, nie dowiemy się wszystkiego od kolegów i koleżanek z branży czy z internetu itd. Bo wtedy takie szkolenia nie miałyby sensu! Fascynuje mnie właśnie to, że moja branża polega na nieustannym doskonaleniu siebie. Jeśli chodzi o pełną opinię na temat szkoły i całego szkolenia napiszę Wam po ukończeniu TP PTA czyt. PERSONAL TRAINING ACADEMY.

CAŁY WEEKEND BYŁ INTENSYWNY

Pierwszy zjazd szkoleniowy bardzo dużo teorii wobec tego sobota i niedziela od rana do 17.00 była bardzo napięta. Ale czy jestem zmęczona? Nie! Jestem szalenie podekscytowana i cieszę się mocno na nową wiedzę!!! Dlaczego ? Bo dzięki temu, że ja się szkole będę mogła tą wiedzę przekazać Wam! Jestem dla WAS bardziej przygotowana! Będę mogła Wam pomóc na szerszej płaszczyźnie i pokazać jeszcze lepszy trening! MOJA WIĘKSZA WIEDZA = WASZE LEPSZE EFEKTY !

SMUTNE WIEŚCI

Jako, że szkolenie jest weekendowe to niestety przez najbliższe jeszcze 4 weekendy się nie zobaczę z uczestnikami zajęć ;( Więc zapraszam WAS serdecznie od poniedziałku do piątku zgodnie z grafikiem NATOMIAST w soboty i niedziele pojawią się zmiany obserwujcie grafik zajęć na stronie FitFabric 😉 Tak! To jest jedyny element, który mnie smuci TE WEEKENDY BEZ ZAJĘĆ GRUPOWYCH ale wierze, że będziecie odwiedzać mnie również w tygodniu przy czym oczywiście nie zaniedbujcie treningów sobotnio-niedzielnych ! 🙂

 

Do zobaczenia,

 

 

 

 

1 Komentarz

  • Magda

    Rozwijaj się Kobieto!!!!!! Kochasz swoją pracę , to Twoja pasja więc DO PRZODU!!!!!!!!!!!! Dla Ciebie możliwość rozwoju dla mnie jako uczestniczki Twoich zajęć satysfakcja, duma i spokój, motywacja że chodzę na zajęcia do osoby która sie zna na tym co robi, nadzoruje, uczy prawidłowej techniki.

ZOSTAW KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.