Pobij ze mną Rekord Guinnessa w treningu na trampolinach JUMPit !

 

Już w niedzielę, bijemy rekord Guinnessa w skokach na trampolinach JUMPit. Razem
z Master Trenerami przygotowaliśmy dla Was prosty trening, który umożliwi wpisanie się do historycznej księgi rekordów.

Wystarczy, że przez minimum 5 minut, ponad 370 osób, będzie równocześnie skakać na trampolinach fitness. Każdy może do nas dołączyć i razem możemy przejść do historii. Na biciu rekordu będą łatwe kroki, które będziemy pokazywać ze sceny, dlatego wszystkich zapraszam. Trening poprowadzę ja, razem z Master Trenerami (Sylwia Socha i Krzysztof Sojka) oraz ze wspaniałymi Trenerami JUMPit. Po ogłoszeniu, czy udało nam się pobić rekord, zaczniemy suuuper maraton.

 

Kiedy i gdzie bijemy rekord Guinnessa w skokach na JUMPit?      

Rekord Guinnessa w treningu na trampolinach JUMPit ( http://goactiveshow.pl/jumpit/) już w najbliższą niedzielę (20-go maja 2018), punktualnie
o godzinie 10:30 podczas największych targach sportowych w Polsce Go Active Show (hale Ptak Warsaw Expo – Nadarzyn k. Warszawy).

 

Rekordowe 500 trampolin

Szykujemy dla Was aż 500 trampolin fitness JUMPit!!! Tego jeszcze na świecie nie było.
To niepowtarzalna okazja aby zapisać się w kartach fitnessu. Na ten event przyjadą Instruktorzy z całej Polski ale także wszyscy miłośnicy trampolin oraz osoby, które uczęszczają na takie zajęcia.

Bicie rekordu zostanie zarejestrowane przez fotografów i kamerzystów – jak tylko będą zdjęcia i filmy, to oczywiście je udostępnię J.

Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w biciu rekordu oraz super gadżety, m.in.:

– oryginalne skarpetki JUMPit z ABS;
– pamiątkową koszulkę od JUMPit i marki produkującej odzież do fitnessu 2SKIN;
– wodę;
– rabat na markowe ubrania;

 

Spotkaj się z nami!

Tak jak wspomniałam wcześniej, bicie rekordu odbędzie się 20 maja, natomiast już od piątku 18-go maja zapraszam Was do naszej różowej strefy JUMPit na targach Go Active Show. Spotkacie tam (oprócz mnie), pozostałych Trenerów, z którymi możecie porozmawiać, wspólnie poćwiczyć, zrobić zdjęcia… J Oprócz tego szykujemy dla Was niespodzianki, prezenty i duże rabaty na szkolenia, trampoliny oraz ubrania. Jak dobrze wiecie, na naszym stosiku zawsze sporo się dzieje, dlatego musicie do nas wpaść! Mamy jeszcze jedną top atrakcję. Odbędzie się także maraton na trampolinach wodnych JUMPit Aqua, który poprowadzi Masterka Monika Domagała. Każdy znajdzie coś dla siebie!

POZNAJ NAS!

—–>

 https://www.youtube.com/channel/UCFFaIFZvlyjSWA20Lw-6z8w/videos

 

ZOSTAW KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.